KONST / Litografier / Litografi 16123110
nr 1612 3110
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografi, St: Eriksbron. Signerad, daterad 1915. Bildmått: 29x43 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:22:20
14/4 23:18:49
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund